Brány

Sekčné alebo rolovacie brány. Vyberte si z našej širokej ponuky brán

Video o bránach

Výber brány, sa môže na prvý pohľad zdať jednoduchý, ale nie vždy je tomu tak. Preto sme sa rozhodli vytvoriť krátke video, ktoré Vám priblíži náš sortiment brán.

Video thumbnail

Exkluzívne sekčné garážové brány VOLITA

Dbáme na prémiovú kvalitu našich plastových profilových systémov

Okrem kvalitného estetického prevedenia si potrpíme na vyrábanie PVC okien z prvotriednych materiálov. Všetky naše produkty spĺňajú vysoké technicko-izolačné kritéria, aby vykonávali svoj účel niekoľko desiatok rokov. Z tohto dôvodu Vám ku všetkým plastovým oknám dávame 12 ročnú záruku v prípade, že okná budú raz ročne servisované našim špecializovaným technikom. Bez servisných prehliadok je štandardná záruka 24 mesiacov a havarijný servis na naše produkty v cene, pokiaľ porucha nevznikla cudzím zavinením. Správne osadené okná v kombinácií so zateplením budovy dokážu udržať teplo vo vnútri až o 40% efektívnejšie, čím dokážete rýchlejšie vykúriť všetky miestnosti a ušetríte peniaze na energiách. Aj napriek tomu, že plastové okná sú takmer bezúdržbové, je dôležité sa o ne starať a servisovať ich v pravidelných intervaloch, aby Vám v dlhodobom horizonte bez problémov slúžili, ako čisto nové. Na našom blogu si môžete prečítať užitočné rady na údržbu okien alebo v prípade záujmu Vám radi prídeme spraviť servis, a vyriešime vzniknutý problém priamo na mieste.

Široký výber plastových okien pre každý typ budovy

Naša firma ponúka niekoľko typov plastových konštrukcií podľa množstva komôr, vrstiev tesnenie, farebných variant a iných dôležitých technických parametrov. Preto sme rozdelili naše plastové okná do troch nosných kategórií na základe ceny a konštrukčných kritérií pre rýchlejšiu orientáciu pri výbere. Naša ponuka sa skladá z ekonomickej triedy, zlatej strednej cesty a pre náročných klientov. Každý druh rozdelenia je určený pre iný typ budovy a špecifické požiadavky zákazníka. Najobľúbenejším riešením je zlatá stredná cesta, ktorá spája priaznivú cenu a vysokú kvalitu technologickej stránky PVC okien. Medzi najžiadanejšie profily patria Streamline 76 a BLUEVOLUTION 82 . K plastovým oknám je možné si u nás objednať aj žalúzie, parapety, strešné okná, vchodové dvere alebo garážovú bránu, aby všetko na Vašom dome dokonale esteticky ladilo.

Odborné poradenstvo priamo u Vás doma zadarmo

Správny výber plastových okien môže byť niekedy veľmi časovo náročný proces a radi Vám pomôžeme pri rozhodovani, ktoré prevedenie je pre Vás to najlepšie. Stačí nás kontaktovať a náš odborný pracovník sa o všetko postará. V prípade záujmu prídeme spraviť bezplatnú obhliadku priestorov a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Dodávame a montujeme naše produkty po celom Slovensku.

Dohodnite si bezplatnú obhliadku a zameranie u Vás doma.

Napíšte nám alebo nám zavolajte